نویسنده: سید مهدی شجاعی

ژانر: مذهبی

بخشی از داستان:

دیدم که به در بهشت به زیبا ترین خط نوشته است: خدایی جز خدای بی همتا نیست، محمد(ص) پیامبر خداست. علی مشعوق خداست ، فاطمه، حسن و حسین برگزیده های خدا هستند و لعنت خدا بر آنان که کینه ورز این عزیزان خدا باشند. این را اکنون که تو غسل رحلت می کنی نمی گویم. آن روز که من در خیمه ای نشسته بودمو بر کمانی عربی تکیه کرده بودم یادت هست؟ تو و شوی گرامیت علی و دو نور چشمم حسن و حسین نشسته بودیم و من برای چندمین بار اعلام کردم که: ای مسلمانانبدانید: هرکسی که با اینان-یعنی با شما-در صلح و صفا باشد من با او در صلح و صفایم و هر کس که با اینان-یعنی شما- به جنگ برخیزد من با او در ستیزم، من کسی را دوست دارم که این عزیزان را دوست بدارد و دوست نمی دارند این عزیزان را مگر پاک طینتان و دشمن نمی دانند این عزیزان را مگر آلودگان

لینک دانلود رمان کلیک کنید

دانلود رمان هویت چشم هایت

دانلود رمان به رنگ شب

دانلود رمان پشت دیوار تنهایی

عزیزان ,خدا ,نمی ,دوست ,مگر ,علی ,این عزیزان ,عزیزان را ,را دوست ,در صلح ,اینان یعنی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ رسمی آرزو صداقت | نویسنده محتوا برای وبسایت معرفی جدید ترین اهنگ های رپ شرکت معماران کارینا ورزش تک تجربیات شخصی من ازگردشگری و سفر پی سی کالا تیونینگ خودرو پارس آپشن ارائه دهنده انواع آپشن خودرو ~ Cotton cloud ~ تور بلیط چارتری وبلاگ حقوقی محمد نصری مهاجری